EN

Tirgus dalībnieki

"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS

Juridiskā adrese
-
Izcelsmes valsts
Latvija

27.12.2017. ir stājusies spēkā “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS reorganizācija, kuras rezultātā “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS ir pievienota AAS “BTA Baltic Insurance Company”. Reorganizācijas ietvaros visi “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS noslēgtie apdrošināšanas līgumi  ir nodoti AAS “BTA Baltic Insurance Company” un “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS ir beigusi pastāvēt bez likvidācijas procesa.

Saskaņā ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padomes 09.01.2018. lēmumu Nr. 6 anulētas visas “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS izsniegtās licences apdrošināšanas veikšanai. 

Tirgus segmenti

Tirgus segments
Apdrošināšanas sabiedrības

Kļūt par tirgus dalībnieku

Lai kļūtu par Latvijas finanšu un kapitāla tirgus dalībnieku un uzsāktu darbību, kredītiestādei, apdrošināšanas sabiedrībai, pārapdrošināšanas sabiedrībai, apdrošināšanas starpniekam, krājaizdevu sabiedrībai, ieguldījumu pārvaldes sabiedrībai, ieguldījumu brokeru sabiedrībai, regulētā tirgus organizētājam, pensiju fondam, maksājumu iestādei, elektroniskās naudas iestādei, kā arī alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldniekam nepieciešams saņemt darbības atļauju.

Uzzināt vairāk